| ioanariri a întrebat:

Am si eu o problema. chestia este ca in urma cu 10 ani am fost diagnosticata cu cancer la ochii, din pacate ochiul stang l-am pierdut, iar in locul lui punandu-se o proteza oculara. ce ma deranjeaza pe nime este faptul ca ochii mei nu sunt egali. si cand mi se dilata pupila proteza ramane neschimbata. ce as putea sa fac sa acopar asta? sau ce sa fac? multumescsad

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

happyStai calma, cine te va place, te va place pentru ceea ce esti tongue nu cred ca un barbat in toate mintile ar vedea asta ca pe un defecthappy major.
E un mic defect, capul sus, cat despre problema ta, cred ca cu ochelari de soare dar aranja, insa nu stiu cat timp vei putea sa ii portibig grin

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Imi pare foarte rau, dar e o proteza, ce sa-i faci?sad
Sau sa gasesti una mai potrivita...