| IoanaJoker a întrebat:

.am si eu o problema cu telefonul...este Vodafone smart II si l-am inchis odata ca se blocase si acum nu mai pot sa il deschid, adica imi apare aia cu android si dupa sigla Vodafone si ramane asa, sta cu sigla, nici nu se stinge nici nimic, si nu maia ccepta nico comanda, decat daca ii scoti bateria ..chair nu inteleg ce i se intampla happy

1 răspuns:
| Dobroiu_Cata_1995 a răspuns:

Baga-l la incarcat in timp ce e stins lasa-l putin si dupa aprindel big grin