| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a întrebat:

Am si eu o problema cu un telefon Nokia N95. Cand il glisez in sus sau in jos uneori mi se restarteaza (se inchide pe urma se redeschide). Din ce cauza ar fi, softul l-am reactualizat acum 2 zile, pentru ca am crezut ca din cauza lui. Cam cat m-ar costa? big grin Ms mult! :*

1 răspuns:
| frvtel a răspuns:

Asa face din cauza softului pe care l-ai actualizat tu de pe internet cu o gramada de virusi probabil. Cel mai indicat ar fi sa-l duci la un service GSM autorizat sa-ti puna ei un soft adevarat, nu porcariile de pe net gratis.Acesta este sfatul meu.Bafta!