| alexutza697595 a întrebat:

Am si eu o problema cu unitatea. Face zgomot. uneori zici ca sforaie, iar alteori face un zgomot continuu ca un vajait. Nu am cd inauntru si nu stiu ce are. Am un program care arata cat de incalzit este procesorul si arata 53 de grade celsius, si nu cred ca este vreo problema. Face asa de alaltaieri. Ma puteti ajuta? Poate vi s-a intamplat si voua si stiti ce are. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| sweetgirl_2938 a răspuns:

Ceva de genu asta mi s aintamplat si mie. La mine se depusese prea mult praf.Am rugat pe cineva sa desfaca unitatea si am sters-o de praf. Dupa a mers ca inainte. Daca nu este aceasta probema intreaba un IT

3 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

Probabil s-a umplut de praf ventilatorul.

| alexutza697595 explică:

Va multumesc mult

| jbthemc a răspuns:

De la sursa, sau de la hard cred ca e problema