| xxpixelchickxx a întrebat:

am si eu o problema.De ceva timp a observat ca nu mai am memorie in local disk c, nu stiu de ce.pentru ca nu ma programe de dimensiuni mari, am incercat cclean, tune up, disk clean up, absolut tot.si nu se intampla nimic.Imi poate spune cineva care poate fi cauza? Multumesc Anticipat!
p. s DAU FUNDA****

2 răspunsuri:
| yomanu a răspuns:

Descarca de aici Advanced Space Hunter 2. 53 (ASH079. EXE) apoi il instalezi
http://www.jimjams.com/downloads.html
cu acest program te uiti la grafice si vezi unde ai mult spatiu ocupat... sper sa rezolvi ceva

| pappy18 a răspuns:

Mai dati jos din programe si reinstaleazale in local disk D sau du-te la tune up utilities la sectunea free up disk space si se rezolvatonguebig grin