| xxpixelchickxx a întrebat:

am si eu o problema, nu a memorie ram(local disk c) nu stiu ce are adica am folosit cclean, tune up, disk clean up, ram booster.tot si degeaba.tot nu am memorie...va rog frumos daca stiti care ar fi problema...sau stiti un program bun, va rog sa ma ajutati.multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu stiu daca te-ai uitat si in Recycle Bin, s-ar putea sa fie plin si ocupa memoria. Daca nu te-ai uitat pana acum atunci goleste-l, intrand in Recycle Bin/File si dai Empty Recycle Bin. Succes si numai bine!

1 răspuns:
| xxpixelchickxx explică:

M-am uitat si si in recyle binstraight face