| Valeris a întrebat:

Am si eu o problema. De curand am fost la tara si cand am venit am observat ca sunt PLINA de piscaturi de ţâţari. Adica..sunt atat de multe incat parca am varicela. :/
Duminica asta vreau sa merg la strand cu familia, da mi-e rusine sa merg asa. Cu ce ma pot da ca..macar sa se mai estompeze?

2 răspunsuri:
| Aliiinuuus a răspuns:

Da-te cu Cutaden, gasesti la farmacie, in maxim 2 zile iti trece, asa am avut si eu o data cand am fost la balta, aveam pe fiecare particica de piele, si mi-au trecut big grin

| Patricia96 a răspuns:

Da-te cu crema de galbenele in fiecare noaopte dupa ce faci baie!