| lavyBandB a întrebat:

Am si eu o problema.De la un timp, mai exact de cand cu iarna mi se usuca tenul foarte tare si imi apar mici zone in care mi se exfolieaza pielea si nu stiu ce sa fac.Ma dau creme hidratante dar degeaba.Stiti cumva ce pot face?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai foloseste un gel exfoliant pentru a elimina celulele moarte, apoi aplica o crema hidratanta, daca nu elimini celulele moarte si doar aplici crema nu vei face decat sa hidratezi degeaba celeulele moarte iar tenul tau va fi tot deshidratat. daca esti din bucuresti pot sa te ajut cu mai multe. Cu prietenie Corina