| dende95 a întrebat:

am si eu o problema! deci: intru in counter strike(e ghotic), dau frind server si imi apar acolo serverele, stiti voi si de acolo dau sa intru pe in server la plesneala si nu ma lasa...straight face zice 'Could not connect the server'... ce este de facut? subliniez ca netu merge si celelalte jocuri(metin, fifa etc.)

Răspuns Câştigător
| mdany a răspuns:

Pai un sfat prietenesc, asa de la jucator la jucator.Cand joci CS cel mai indicat este sa iti opresti restul programelor.Bine poti lasa 1-2 dar nu mai multe, pentru ca iti ingreuneaza conectarea la serverul respectiv si de aceea iti da mesajul "could not connect the server" sau poate fi inca o varianta cand serverul te da afara. Ori ca ii prea plin sa ai restrictie. Ceva de genu.