| mantuire a întrebat:

Am si eu o problema grava, cred ca sufar de depresie caci plang non-stop, acum m-am mai linistit dar nu stiu daca tine pana maine.
Bine eu am probleme mai mari care ma framanta.
Mama nu ma intelege asa de bine, imi spune sa-mi traiesc adolescenta fara griji sau ganduri rele, insa ea in ultimul timp s-a certat mult cu tatal vitreg ceea ce nu imi cade bine. Eu vreau sa-mi caut un duhovnic caci eu sunt o fire mai credincioasa ca sa am eu un sprijin. Ce as putea face? imi pun aproape tot timpul intrebari nerealiste.

Răspuns Câştigător
| CatozAkuma a răspuns:

Daca vrei da-mi un mesaj in privat si pot sa te ajut. Nu sunt psiholog, dar am trecut prin chestii de genul.

2 răspunsuri:
| Scarbo a răspuns:

Ce cute.

| mantuire explică:

Cred ca de cam 8-9 luni m-am racit de familie in sufletul meu