| pink_2313 a întrebat:

am si eu o problema m-am despartit de iubitul meu, si acum vreau sa ma impac cu el dar nu stiu cum sa fac pentru ca el nu incearca nimic nici macar nu ma suna iesim seara afara si nu vorbim... poate ma ajutati si pe mine va rog cat mai repede

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Pai de ce astepti ca el sa faca primul pas daca tu esti cea care si-l doreste inapoi? Fa ceva acum cat nu-si gaseste pe alta.Fii naturala si aplica metodele care stii ca ii placeau candva la tine.

1 răspuns:
| Deniisze a răspuns:

Acum depinde si de ce v-ati despartit. Poate ca el nu poate sa treaca peste si de asta are nevoie de un timp, de o pauza.De ce nu ii spui tu ca vreti sa va impacati? Poate o sa vrea si el. Poate el pe tine te asteapta, ca tu sa faci primul pas.Incearca si poate vei reusi! Succes!