| Ruthie1 a întrebat:

Hi! Sunt stanjenita dar vreau sa stiu parerile voastre in legatura cu ce voi face in continuare...
Problema e ca iubitul meu e din acelasi oras cu mine si iese tot timpul cu prietenii lui (si seara si dimineata), nu se ascunde, imi spune dar eu ma simt super naspa deoarece cu mine iese doar odata pe saptamana chiar daca stie ca eu doresc sa iesim mai des.(avem 3 luni de relatie,el e major,eu nu) Vorbim in fiecare zi prin mesaje si facebook dar ma intreaba foarte rar daca vreau sa iesim (si eu l-am intrebat pe el) In rest se comporta foarte frumos cu mine,glumim,ne sarutam, ma pipaie ( stiu ca nu e chiar ok ) etc.
Oare ma iubeste? sau macar tine la mine? sau poate vrea doar sex?
Crede-ti ca ar trebui sa ne despartim? El nu da semne ca s-ar schimba. dar eu nu vreau asta. DAU FUNDA, HELP ME!

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Cum sa doreasca el sex de la tine? El isi doreste inima ta, inteligenta ta, farmecul tau.

| Liviu a răspuns (pentru neutrino):

Dap,vindei si tu rahaturi de genu, eu trage tipu si vine plangand pe TPU, numai minti copilu. Spune-i adevaru, tipu vrea o aventura.Un barbat/baiat cand doreste inima unei femei lasa anturaj lasa tot. Daca nu, e clar vrea doar sex.Asta ti-o spune un barbat.

9 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Puisor,lasa-l nu e de tine, daca el prefera golani din parc in loc sa te vrea pe tine, e clar.Inseamna ca te tine pe post de bibelou, cand isi aminteste de tine 'vai iubita' te pupa te pipaie, si cand esti gata ti-o trage si te lasahappyel se distreaza cu baieti, tu il astepti sa vina ca un catelus cuminte.Uhm, mai bine ca tac ca iar bag laughing cearta intre cupluri. daca te intereseaza mai multe da-mi un mesaj cu idd tau si te invat eu cum sa il pui cu botu pe labe devil

| Ruthie1 explică (pentru Liviu):

Multumesc mult, poti sa imi spui si aici.

| Ruthie1 explică (pentru Liviu):

Multumesc frumos, te rog sa imi spui aici daca vrei...

| Liviu a răspuns (pentru Ruthie1):

Uff,gandeste logic,daca te preferea pe tine in locu la prieteni,e clar ca nu ii pasa de tine, el vrea doar pasarica, in mod normal cand iubesti o persoana iti face placere sa stia langa ea, te simti bine alaturi de ea, timpu zboara cand esti alaturi de ea.TU nu vezi ca el te ignora? tu nu vezi ca el vorbeste cu tine doar pe net? el vrea sa aiba pe cineva care sa ii mearga 'vechimea' si cand se apropie timpul ' sa marcheze' daca intelegi ce vreau sa zic.Pe mess ma puteai intreba mai mult de asta spuneam, dar cum doresti.Ai grija ca sunt multi barbati care umbla doar dupa pasarica, si nu dupa sentimente.Eu ti le spun pe sleau, nu ma feresc de tine.Baga la capsor, nu toti sunt oameni cinstiti

| Ruthie1 explică (pentru Liviu):

Ruth.ruth123

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din asta inteleg ca tu nu esti pe primul plan. Ii spui cum sta treaba : mai mult timp cu tine, sau deloc si ii da-i pace.
Daca ar tine la tine, nu ar face asa ceva...

| JoseCallejoNNn a răspuns:

Ce nu intelegeti fetele astea de 13-16 ani.un baiat de peste 18 ani care sta cu tine, in proportie de 90% vrea doar sex...

| Ruthie1 explică (pentru JoseCallejoNNn):

A spus ca ma poate astepta si imi spune tot timpu ca mai iubeste, tind sa cred ca nu e asa sad