| sabygaby a întrebat:

Buna am si eu o problema. m-am indragostit de un baiat care canta la vioara, ii rocker ii plac motoarele si i dj.imi place mult da nu stiu ce sa fac daca ii spun ca-l plac s-ar putea sa se indeparteze de mine si nu vreau sal pierd.nu stiu ce sa vb cu el despre ce si nu stiu cum sa fac sa vada ca is de treaba si nu-s ca toatele fatele sa se apropie si el de mine.va rog sa ma ajutati vreau pareri si de la fete si de la baieti. MULTUMESC MULT

5 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

1. Nu poti pierde ce nu ai. Daca te place si e disponibil, bea o bere cu el si o sa afli. Stai de vorba cu el, nu despre intentiile tale, ci vorbiti, important e sa incepeti ca ajungeti voi si unde trebuie. Daca nu, o sa treaca si o sa te indragostesti de altcineva.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

C2rmen dj e cel care pune muzica intr-un loc public. Nu doar house sau care freaca de disc. Poate baiatu' canta la vioara intr-o trupa de doom-metal si pune muzica intr-un bar de motociclisti;)
Vioara e un instrument foarte expresiv si nu e folosit doar in muzica clasica sau populara;) http://www.youtube.com/watch?v=UvC-Pby_0_M

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Pai nu e nimic asa special in a pune muzica intr-un bar/club si stiu si eu cativa chitaristi care au luat lectii de vioara cand erau mici, deci nu cred sa fie o raritate... iar motoarele plac multora nici nu mai zic... dar deja am schimbat subiectul si nu i-a mai raspuns nimeni fetei big grin Poate ca deja s-au imprietenit mai bine intre timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E rocker, canta la vioara si e dj confused, intai afla ce e, deoarece este o diferenta mare intre un rocker si djwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@cristacheceliute crezi ca nu stiam aceste lucruri? dar totusi, mi se pare cam la superlativ sa le faca pe toate.