| Cristiana1906 a întrebat:

Buna ^^
am si eu o problema
mi-am scapat telefonul pe podea si mi-am spart ecranul :-s
cam cat costa aprox sa imi schimb fata?batting eyelashes
am samsung corby :d

Răspuns Câştigător
| gumitademestecat a răspuns:

Pai depinde cat e de spart am avut si eu si i-am spart displayiul da ii mai megea touchul mi-a luat 80 de lei da poate sati ia si mai mult da nu e de caliatte ecarnul care l-am pus atunci cu 80 de lei si de asta acum am Samsung galaxy s

4 răspunsuri:
| Cristiana1906 explică:

Pai oricum o sa-l duc la reparat oh go on
dar eu l`am luat din zalau :d si acum sunt la bunici intr-un sat.si nu pot merge in zalau :p
si am sa-l duc intr-un alt oras straight face nu neaparat de unde l`am luat
eu am auzit ca costa in jur de 20`30 lei dar nu prea cred thinking adica nu stiu oh go on

| ToxxicSmile a răspuns:

Si eu am Samsung corby

si eu mi-am spart ecranul dar nu de totwinking

sincer nu stiu si eu caut acelasi lucru dar e poti duce la magazinul de unde ti l`ai luat si poti intreba. problema mea e ca l`am primit sad

| denisa_5750 a răspuns:

Si eu am Samsung corby, si am platit 120 lei ca sa imi schimb ecranul.kiss

| Anduu a răspuns (pentru denisa_5750):

Ai asigurare la telefon..sau inca esti in perioada de garantie?