| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema.
Nu stiu de ce mi se inchide 'Google Chrome' asa dintr-o data fara sa apas nimic si imi apare google unresponsible sau ceva de genul.
Cine imi explica cat mai repede primeste funda.

1 răspuns:
| Rebelicious a răspuns:

Buna!
Ti se poate intampla deoarece ai virusi in calculator sau calculatorul tau e mai vechi si mai uzat si nu merge la fel de repede si bine ca inainte.
Deasemenea, se poate ca Google-ul tau sa aiba un "bug", sau sa fie instalat gresit, sau la setari poate fi ceva ce nu trebuie. Eu m-as uita la setari si la modul de instalarewinking
Funda? big grin