| Girly97 a întrebat:

Deci de cateva zile mi se tot inchide degeaba si dintr-o data fereastra de la Google Chrome chiar daca nu apas pe x de sus sau alt buton... Reinstalarea nu a rezolvat problema. Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

Incearca AdwCleaner:
https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwcleaner/
Nu trebuie instalat. Dacanu reusesti poti face ca mine: treci la Firefox.

| DrMundo a răspuns:

Sa eviti combinatia de taste CTRL+W

| Girly97 explică (pentru DrMundo):

Voi incerca desi nu cred ca apas pe combinatia aceasta...

| DrMundo a răspuns:

Atunci poate ai vr-un virus dar ai spus ca ai reinstalat, incearca sa schimbi browesrul daca mai ai inca probleme de genul

| Girly97 explică (pentru DrMundo):

Dar Chrome imi place sa folosesc mereu... Poate o sa dispara eventual... In plus, nu pot avea virusi pentru ca folosesc Bitdefender de ani buni!winking