| ChroMer a întrebat:

am o problema cu tastatura si nu stiu ce sa-i fac, cand apas "CTRL" imi deschide Google Chrome si imi da boxele pe Mute, si cand apas pe butonul "Start" si "Alt" mi se inchide PC-u, in rest numerele si literele merg perfect, dau fund

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Nu are cum, dezactiveaza-ti acele butoane, sau da-le alte functii, ca de execmplu in locul lui ''ctrl'' pune space, etc. Stii sa utilizezi programelul?

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

In link-ul de mai jos ai un programel pentru schimbarea tastelor (in engleza remap).

http://www.majorgeeks.com/mg/getmirror/keytweak,1.html

Asteapta aproximat 5 secunde pentru a il downloada (nu trebuie sa apesi absolut nimic). Instaleaza programelul si schimba tastele cum vrei tu.

| ChroMer explică (pentru Jipa95):

Tot nu ma ajuta.

| Jipa95 a răspuns (pentru ChroMer):

Nu are cum, dezactiveaza-ti acele butoane, sau da-le alte functii, ca de execmplu in locul lui ''ctrl'' pune space, etc. Stii sa utilizezi programelul?