| Bella20 a întrebat:

Buna!
Am si eu o problema
Nustiu sunt intr-o stare super nasoala..simt ca vreau sa mor ca nu am nici un rost in viata asta.Prietenaa mea a plecat in tabara sh am stat o saptamana in casa. Si nu stiu cei cu minee.
VREAU SA ies afara dar nu am cu cine prietenelee m'au lasat Atunci cand aveau nevoie toti erau prieteni meii. Acum cand am nevoie de eii, ei ma lasa! Poate ca ar trebui sa imi fac un iubit.Dar nu stiu nu prea vreau. Am avut vreo 4 cereri dar le-am refuzat pe toate.Si acum stau ca proasta singura si ma uit la stele verzii. Poatee ca m-am mai descarcat putin.
Astept un sfat de la voi! Multumesc! Funditaa

Răspuns Câştigător
| cosmina92 a răspuns:

Hey! Stai calma mai cum vrei sa te sinucizi ca nu ai ce face ( poate din lipsa de ocupuati ) 2 vrei sa iti faci un iubit pentru ca nu ai cu cine sa iesi afara?! sincer ce este o minge cu care te joci si cand primesti o jucarie noua o lasi balta ( nu este o persoana si nu poti sta cu el din lipsa de ocupatie ) 3 de ce nu iti faci prieteni noi sau mai intra pe mess ( sincer nu se poate sa ai o singura prietena ATAT! ) mai ai tu prieteni dar nu asa apropiati si e tocmai bine ca asa va cunoasteti mai bine pune mana pe o carte noua sau uitate la un serial citeste lucruri noi despre lucruri care te intereseaza timpul trece repede sau uite stai pe TPU si ajuta-i pe altii. Sincer nu merita sa te sinucizi din lipsa de ocupatie. BAFTA big hug sunt sigura ca te vei descurca P.S cand mai vrei sa te " sinucizi: ( gandeste-te asa " am viata in fata si maine ceva se poate schimba ceva in bine (desigur) big grin " )

2 răspunsuri:
| Andreeaa56830 a răspuns:

Incearca sa iti gasesti alti prieteni sau chiar cum ai zis, iti va iesi un baiat in cale sunt sigura ca gasesti tu o solutie. poti sa le zici parintilor ca mergi la mall si acolo te vei intalni cu cineva.sau daca ai drati si surori mai mici poti spune ca ii duci la plimbare.si asa scapi.
mult succes!

| racasannicoleta90 a răspuns:

Fa-ti prieteni si iesi cu ei. In cazut in care nu ai niciun prieten cred ca esti dispusa sa faci orice!
Intra pe facebook si da careri de prietenie celor care au multi preteni si sunt de treaba (poate iti dai seama din comentarii si poate poze).
Nu te supara, asta e un motiv prostesc.