| alinaioana12 a întrebat:

am si eu o problema. Saptamana viitoare ma duc in Grecia, si poate vom merge la vreun strand de acolo. problema este ca s-ar putea sa imi vina menstruatia, si chiar nu vreau ca din cauza asta sa nu ma duc. M-am gandit sa folosesc O.B. dar nu stiu, nu am mai folosit niciodata + ca sunt virgina.
Deci, pot sa le folosesc fara nici o problema? Cate sunt intr-o cutie si cam cat costa? :d

1 răspuns:
| Adic45 a răspuns:

Eu spun sa nu le folosesti pentru ca esti virgina si sa nu te imbolnavesti sau sa patesti ceva rau. Daca iti vine menstruatia, eu zic sa mergi sa vizitezi locuri placute ca nu se intampla nimic, te duci mai des la toaleta sa-ti verifici tamponulbig grin.(te rog, raspunde daca poti si la intrebarea meahappy dau funda)