| alinaioana12 a întrebat:

Am o intrebare pentru fete. Saptamana viitoare ma duc in Grecia, si o sa mergem la strand acolo. din nefericire mie o sa-mi vina menstruatia asa ca m-am hotarat sa folosesc O.B. mini.
Am introdus O.B. dar nu ma simteam bine cu el, nu ma durea. dar nu ma simteam confortabil. asa ca l-am scos.
Credeti ca nu l-am introdus cum trebuie? Sau fiindca este prima data cand folosesc, si nu sunt obisnuita? mentionez ca sunt virgina.
Voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| roxkiss a răspuns:

Este pentru ca l-ai folosit prima oara.o sa fie asa necomfortabil piinacind nu te vei deprinde! )))e si din cauza ca esti virgina, pentru ca himenul il impinge i afara...))))

| XeaX a răspuns:

Clar, nu te simteai confortabil si pentru ca esti virgina dar si pentru ca e prima data cand le folosesti. Eu cred ca l-ai introdus cum trebuie, nu sunt dificultati aici :* si uite..eu am fost recent intr-o tabara si cateva fete erau pe stop. Normal ca nu vroiau sa piarda distractia de la Aqua Park si restul, asa ca si-au pus pe chilot absorbant Always si peste, slipul si nu au avut niciun "accident", si au stat toate zilele acelea in apa. Sper ca ti-am fost de ajutor :*:*

| alinaioana12 explică (pentru XeaX):

Pai nu se observa ca ai chilot pe dedesubt de slip?
mersi oricum :*

| XeaX a răspuns (pentru alinaioana12):

La ele nu s-a observat la niciuna :*