| cascavaaal a întrebat:

Am si eu o problema.se apropie ziua mea de nastere si as vrea sa invit cativa colegi de la clubul din care fac parte[ma refer la sport]dar imi este frica, intr-un fel.adica as dori sa invit cam 4 baieti dar sunt putin rusinoasa. daca ma refuza.va rog sa imi dati un sfat cum ar trebui sa ii invit si daca este bine sa ii invit.as vrea sa va mai spun ca sunt super de treaba si cred ca vor accepta invitatie doar ca eu am o presimtire cam ciudata. pup :*:*

Răspuns Câştigător
| crissstina a răspuns:

Nea, invitatie pe foaie e cam deplasat. Te duci la ei, si le spui ca dai o mica petrecere, si daca vor sa vina si ei, sunt bineveniti. Sa ai un ton normal, degajat, sa nu para ca ti-e rusine. Stai linistita, nu are ce sa se intample.happy

3 răspunsuri:
| angelwithgreeneyes a răspuns:

Da-le o invitatie si nu mai zice nimic

| pinkpinqdanaa a răspuns:

Pai...Poti sa le dai invitatie pe foaie :p happy
Sper ca te-am ajutat.
fundita?

| crissstina a răspuns:

Ce ai facut pan la urma?batting eyelashes