| SpigiBb a întrebat:

Buna am si eu o problema si sper ca ma puteti ajuta dau si fundita!

Deci faza este ca in fiecare seara ies cu prietena pe afara si cu niste prieteni, bun totul bine ne mai intalnim cu diferite fete si un anumit prieten mai smecher asa sa zic incepe sa vorbeasca etc vrajeli si vad ca multe fete ii dau atentie si nah incerc sa ma bag si eu prin seama dar nu sunt gen'u ala de baiat care sa se laude sa se dee mare etc! mi-e frica sa nu ma despart de prietena mea ca vad ca in ochii ei baiatul acela este mai smecher asa! intelegeti voi la ce ma refer! este sa zic asa dependent de atentie si ar face orice si chiar se pricepe la asa ceva.Stit voi la ce ma refer.Intrebarea mea este ce as putea face sa ies si eu putin in evienta adica sa nu mai par un 'copil' in fata lui niste sfaturi de la cine are ceva experienta va rog eu din suflethappy nu uitati funda

Răspuns Câştigător
| FaraIdeiDeNume a răspuns:

1.Lasa funda in pace! 2.Incearca sa iesi prin evidenta cu amuzamentul adica nu bancuri, sa faci glume si comentari la amintiri sau ce se intampla (hazli ). Prefate ca mergi ca un betivan.
3. Daca nici una din astea nu va merge cere-i ajutorul prietenului sau indivisului acela.
4.Gandeste-te ca daca prietena ta chiar te iubeste nu i-ar pasa daca iesi sau nu in evidenta
5. Cel mai importan! Bafta big grinhappy
6. Good night!winking

6 răspunsuri:
| FaraIdeiDeNume a răspuns:

Ma bucur ca te-am ajutat. Deci te-ai descurcat, nu?

| Spartanul07 a răspuns:

Fi tu insuti daca ea te iubeste va ramane cu tine
PS:Stiu cazul

| Lexiiiiiiiiii a răspuns:

Creaza-ti un nou look, fi mai indrazneata, adica fi mai glumeata, si sa nu stai aseaa...intr-un colt si sa te uiti la ceilalti! vorbeste! spune ce ai de zis!winking

| Bbiiaannccaaa a răspuns:

Demonstreaza-i prietenei tale ca esti mai bun prin felul tau de a fi! sa incerci sa iesi in evidenta va fi penibil! Incearca sa iesi si sa porti mai mult discutii cu prietena ta, vorbeste deschis cu ea si cu siguranta nu te va parasi!