| andra4536 a întrebat:

am si eu o problema. Vine ziua mea si suntem in jur de 17 persoane, ma gandeam sa iau cateva sticle devin sitequila si vodka, problema cata tequila si vodka, chiar nu am nici.o idee. si daca stiti cumva unde as putea gasi bautura mai ieftina... dau funda pentru cel mai bun raspuns. kiss

2 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

La supermarket-uri ( Kaufland, Penny). Ia vreo 6 sticle de vin, 10 de vodka si 10 tequila

| SarosBogdan a răspuns:

De unde esti?
Iar Tequila, nu e nevoie sa cumperi cu baxul ci doar 2 sticle e de ajuns.
Si de ce votca si nu un bax de bere la doza, e si mai ieftin si mai ok.
Exp:2 Tequila, 3baxuri de bere, 1sticla de Votca daca tot vrei, 1sampanie, 1bax de suc/doza.=undeva la 250 lei.(in market)