| offline a întrebat:

. Buna! Am si eu o problemuta...
Dupa cum stiti se apropie vacanta de vara love struck si ca unul dintre multi copii trebuie sa merg si eu la bunici happy
Fiindca sunt de la `` capitala `` persoanele de acolo se asteapta sa fiu mai ``cool`` [ nu conteaza.dar.de` laughing ]
De fiecare data cand stau acolo, ma duc cu ceva ``nou`` ( de ex : Vara trecuta mi-am luat cateva dintre revistele mele Bravo si Bravo Girl! ), lucruri banale... dar de care nu prea se aude pe acolo...
Nu am luat titlul de Miss Creativitate sau Miss Invetie si de aceea va rog sa imi dati niste sfaturi despre ce as putea aduce ``nou`` acolo...( un fel lansare a unei ``mode`` - nici chiar asa ) laughing. Vreau sa-mi dati niste idei de chestii interesante ( ex : un pix ciudat, o carte fascinanta thinking - nu stiu --- > orice happy. Dau fundita pentru ideile cele mai interesante si trasnite. Va multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| JustMe a răspuns:

Ai putea sa le duci o carte Twilight sau sa iti duci laptopu si sa le arati filmul.
Sau ai putea sa iei chestii din alea tari pentru farse(gen sange in pastile, pix care curenteaza, guma care curenteaza, perna pentru partzuri etc.)
Sau sti gelatina aceea asa super scarboasa? in ladite mici? Ii colorata: rosu, negru, verde galben. E ieftina(2-3 lei in tm) ai putea sa iei cateva ladite.
Acuma nu-mi vine altceva in minte

4 răspunsuri:
| Диана a răspuns:

Pai eu cand plec la tara imi iau skateboardul si ipodul.Si li se pare super tare laughing (bine, nu mai spun ca ma considera nebuna cand ma vad dansand c-walk pe strada) laughing) laughing)

| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Din cate imi dau seama, tu vrei sa impresionezi pe acele persoane cu ceva "cool". Nu-i neaparat sa duci cine stie ce trazneli. dar pentru ca totusi vrei ceva, te sfatuiesc sa duci un jurnal cu lacatel, pixuri cu luminite, lumanarele parfumate si alte chestii! Tu esti cool in pielea ta, nu trebuie sa dai foarte multe ornamente ca sa pari o pers cool happy

Sper ca ti-am fost de folos big grin:* Pupici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia si tu o revista mai cool una care nai citit-o niciodata sau bagati jocuri in telefon asa te intretii

| DominicxD a răspuns:

Poi. in situatia asta ma aflam si eu. Pentru noi care venim din capitala este interesant si pentru cei de la "tara".

- ti-ai putea adcue o prietena si sa inventati niste jocuri. depinde ce varsta ai.
- sa le spui bancuri
- sa faci poze cu ei
- sa le aduci un oracol facut de tine si ei sa completeze
- sa le aduci filmul "Twilight" (daca iti place) si sa facet gen: fan tiwlight.(poze. etc)
Oricum in general sa ai un plus deasupra lor.

Succes!