| GoldwinNn a întrebat:

Am si eu o rugaminte foarte mare la voi! Mi-am luat mai demult un telefon samsung sgh-u800 de la orange si vreau sa pun parola la mesaje si la galerie cu poze, melodi etc... dar nu stiu parola. Va rog ajutati-ma! Fundita!

2 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Pai e parola pe care ai setato tu prima data... Incearca pinul cartelei poate te-ai jucat si nici tu nu stii ce ai facut si ai bagat si tu pinul, daca nu stii du-te si vezi la Orange ca iti zic ei unde trebuie sa te duci sa til reseteze! Funda plzz

| AđiţăCr7 a răspuns:

0000, sau 12345, sau 123456 ='D