| stefy_5976 a întrebat:

am si eu o rugaminte.imi puteti da idei de cadouri pentru prieteni de Craciun?(nu vreau chesti scumpe din aur sau mai stiu eu ce. ceva simbolik.)

Răspuns Câştigător
| Sun life a răspuns:

Eu anul trecut am cumparat o cana si o jucarie de plus.love struck erau atat de frumoase si consider ca au fost ft semnificative:* succes!

2 răspunsuri:
| lorenutza55 a răspuns:

Pai eu m.am gandit la:carte, cutie de bijuterii, tricou personalizat, cana personalizata, esarfa, set caciula, fular si manusi, obiecte de decor. cd. dvd. happy

| maia2010 a răspuns:

Ciao.ai putea utiliza situl cumparalimente.com. Au cadouri faine de craciun si le impacheteaza frumos.