| miruna_5958 a întrebat:

Buna
am si eu un ipod nano. si am ascultat muzica pe el pana mi s-a stins. si acu nu se mai incarca de la pc... trebuie sa ii cumpar incarcator? si inca ceva. niciun calculator nu mi-l citeste. cum bag muzica pe el?

1 răspuns:
| TudorLux a răspuns:

Nu am ipod nano dar presubun ca s-a incalzit si s-a deformat mufa sau ceva de genul asta.Nu te baza pe ce spun eu pentru ca am 12 ani.Dar parca am patit si eu odata ceva asemanator.Parere mea e ca ar trebui sa-l duci la un reparator pentru ca nu cred ca e bine sa-l schimbi.El inca e bun.