| Walhalla a întrebat:

Am primit un ipod nano 2 de la cineva care avea ceva mai bun, doar ca nu avea incarcator..Acum vreau sa imi cumpar un incarcator, dar am observat ca sunt 2 tipuri de incarcare:prin usb si prin priza.Am inteles ca prin priza e mai recomandabil.Pentru asta trebuie sa imi cumpar cablu si adaptor?

Răspuns Câştigător
| Vlad9800 a răspuns:

Prin priza se incarca mai repede. si poti cumpara set de incarcator usb + cablu usb.vei avea nevoie si de cablu usb pentru a baga muzica pe el. funda?

| Walhalla explică (pentru Vlad9800):

Deci pana la urma ce trebuie sa cumpar pentru incarcare prin priza?

| Vlad9800 a răspuns (pentru Walhalla):

Off...incarcatoul de priza il bagi in priza dar nu are cablu unit de el...are usb ca la calculator.in acel usb de la incarcator bagi cablul de incarcare/transfer date ca si cum l-ai baga in calculator. funda? big grin

| Walhalla explică (pentru Vlad9800):

Multumesc!