| Cristi95 a întrebat:

am si eu un NOKIA 7310 Supernova, cu tot ce ii trebuie pe vodafone pe cartela, si cand vreau sa intru pe Opera mini (v.4) imi afiseaza de cateva ori daca permit accesul la retea, eu ii dau da iar apoi imi zice abonativa intai la pachetul de date, am si versiunea 5.2, dar tot asa imi face numai ca la sfarsit mi se inegreste ecranul si imi afiseaza " Imposibil de conectat la internet. Verificati configurarile." Enervant este ca netul imi merge pe browsarul telefonului insa acest este un pic depasit, mi-am configurat telefonul pentru internet de pe pagina vodafone: Vodafone Live! PRE.

Ma puteti ajuta cu ceva?

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| LiA_1752 a răspuns:

Cu parere de rau am aceeasi problema, intocmai cum ai spus si numai cite n-am incercat si nu se primeste nimic absolut.Nu te pot ajuta cu nimic, iar daca gasesti vreun remediu te rog spunem si mie, caci am nevoie de net la mobil strasnic.