| stefyeli a întrebat:

Buna am tema la engleza si nu stiu sa o fac ajutati-ma va rog nu ma prea pricep cu engleza sunt in clasa a 5 va rog happy
uitati cerinta : write a letter to a friend of your telling him/her about you summer holiday. you should include information about the places you winted the weat her, the activites, the locuition, food and people you met.
do not use more them 100 words. Start and end your letter in a appropiate way. { am fost la bunici unde m am intalnit preteni mei din copilarie. am iesit afara. ne am distrat. apoi am fost la mare in croatia unde am stat toata ziua la plaja :d am mancat mancare traditionala cum ar fi scoicile la frigarui si am stat lu un hotel,, LAGUNA PARK" de acolo cu un iaht am fost in venetia unde a fost splendit totul parca eram in rai... am mancat pizza m-am plimbat pe strazile inguste si am facut mii de poze... apoi m-am intors in romania si am vazut ce repede trec doua saptamani de vacanta care mi le am petrecut tot la bunici. facand baie la rau. si distarandu ma. ajutati-ma va rog vot + fundita. plss}

Răspuns Câştigător
| pufosheniapufoshenia a răspuns:

Exista GOOGLE TRANSLATE...si in ultima zi te-ai gandit sa iti faci temele si mai ales pe site?

| Antoniaaaaaaaa85 a răspuns (pentru pufosheniapufoshenia):

Da, eu mereu mi le fac pe google translate ca la fel sunt si eu clasa a 5-a big grin

1 răspuns: