| Arioma a întrebat:

Buna! Am terminat acum clasa a 9 a pe profil economic, dar ma gandeam sa ma transfer la mate info ca parca imi place mai mult acel profil. Eu in vara cand am intrat la liceu am intrat pe uman la filo la lazar, dar chiar nu mi placea profilul si m-am transferat la economic, iar acum ma gandeam sa ma transfer la mate info. Sa ma transfer? Cum e cu diferențele? La ce ar trebui sa dau diferențe? Sunt grele diferențele?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.In locul tau as cauta prieteni sau persoane de la mate info care iti pot trimite asa franturi legate de materia care se studiaza, sa vezi daca faci fata?

| dullcat a răspuns:

Poti sa vorbesti si cu diriginta, plus parintii tai pentru un sfat. Daca te transferi de prea multe ori e cam ciudat.