| Raluca_1572 a întrebat:

Am terminat clasa a8a.Am avut media de admitere 8.26.Am intrat in spiru (mate-info). Nu doream sub nici o forma sa intru acolo.Eu doream in nichita stanescu dar nu am reusit.Am pus prima optiune nichita dupa economic si dupa spiru.Eram fer-convinsa ca intru in economic(comert cu 8.13)Dar se pare ca nu.

3 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Poti sa te trasnaferi dupa primul semestru, sau poti sa incerci la sfarsitul lui august-inceputul lui septembrie pentru ca, daca mai sunt locuri la Nichita o sa te transfere.

Bafta!

| NimenixD a răspuns:

Depinde de cei care au vrut să intre acolo. Şi colega mea a păţit ceva de genul ăsta laughing. A scris Economic. Şi era convinsă că va intra pentru că media ei de admitere era cu 30-35 mai mare decât ultima medie cu care se intrase la acel liceu. Surpriza pe care a avut-o astăzi a fost că a intrat la Mate - Info. Şi ea chiar nu îşi dorea să intre acolo. Soluţia ar fi ca după primul semestru să te transferi acolo unde doreşti tu, dacă se poate.; d :*

| Ecaterina_9469 a răspuns:

Si intrebarea care este?laughing