| CristiPalidu a întrebat:

Eu sunt din Ploiesti, iar anul asta am dat EN. La romana am luat 9.05, iar la mate 9.90. Media generala 5-8 mi-a iesit 8.59, iar cea de admitere 9.03. Eu as vrea sa intru la Nichita Stanescu, profil mate-info. Anul trecut s-a intrat cu 8.62. Am sanse?

3 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Mediile diferă de la an la an însă nu sunt diferenţe foarte mari.
Deci, da, ai şanse să intri.
Mult succes pe mai departe!
Pa-pa.

| monochrome a răspuns:

Hei! ^^
Si eu sunt din Ploiesti. Cred ca ai mari sanse, cel putin ai media mai mare fata de anul trecut. Dar depinde si de cati vor la Nichita la mate-info, mai ales ca s-au luat note destul de mari anul asta, eu cred ca va fi 'bataie' pe locuri :]. Avand in vedere ca marea majoritatea vor la Cuza sau Caragiale... ai sanse. :]

| DrakenWhite a răspuns:

Salut! Si eu vreau tot la N.S. la Ploiesti. Poate ai vrea sa vorbim despre astabig grin