| anonim_4396 a întrebat:

am trimis mesaje fostului meu prieten in Italia, iar acum mi-a venit factura de plata si tatal meu a vazut ca am trimis acele mesaje. Ce scuza as putea gasi pentru acele mesaje, ce as putea sa spun deoarece tatal meu este mai exigent si s-ar supara foarte rau daca ar afla adevarul?cryingva rog dati-mi un sfat.multumesc:*

1 răspuns:
| Larette a răspuns:

Ii poti spune ca cea mai buna prietena a ta este in Italia, si nu a avut net timp de cateva zile si nu ai stiut cum sa conversezi cu ea.