| mellymellysaa a întrebat:

Buna happy am un Alcatel v860 (smartphone II) si nu stiu cum pot pune parola la mesaje, stiti voi cand intru in mesaje sa trebuiasca sa scriu o parola, vreo idee? Eu am incercat in toate modurile posibile si nimic sad

Pentru cine ma ajuta funda! :*:*

Răspuns Câştigător
| Darkii a răspuns:

Buna! si eu am acelasi tip de telefon. din cate stiu nu poti pune parola la mesaje, deoarece ai optiunea sa pui parola la deschiderea telefonului. uita-te le setari unde o sa gasesti "Loc si Securitate". de acolo iti poti pune parola. sper ca te-am ajutat. :*

| mellymellysaa explică (pentru Darkii):

Stiam ca pot pune parola la deschiderea telefonului, dar vroiam la mesaje laughing mersi oricum, nu stiam ca nu se poat:*

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Da de ce nu pui tu parolă pe telefon direct?!
Și care e treaba cu parola pe mesaje?!