| Lavinateen123 a întrebat:

Am un blog Sfaturiipentruadolescentii.blogspot.com trebuie sa scrieti pentru al gasi. Sami lasati un comentariu despre cum vi se pare.

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Așa cum l-ai scris mai sus, nu există; scris corect (cu câte un singur „I"), e unul din 1900 toamna cu două articole - unul copy / paste și altul la fel de agramat ca întrebarea.

| Lavinateen123 explică (pentru mihai69):

Scuze este: Sfaturipentruadolecentii .blogspot.com

| mihai69 a răspuns (pentru Lavinateen123):

„Blogul pe care îl căutaţi nu există. Totuşi, numele sfaturipentruadolecentii este disponibil pentru înregistrare!"
Exact cum ziceam...

| Lavinateen123 explică (pentru mihai69):

Mie de ce cand caut imi apare? Scrie, te rog frumos si blogspot.com.

| Lavinateen123 explică (pentru mihai69):

Trebuie sa scrii si blogspot.com

| mihai69 a răspuns (pentru Lavinateen123):

Eu am scris și blogspot ( mai exact, http://www.sfaturipentruadolecentii.blogspot.com ), dar tu nu știi să scrii corect (pui „I"-uri în plus, spații unde nu e cazul etc.), iar serverul de la blogspot dă răspunsul pe care l-am copiat eu aici, ceva mai sus.

| Lavinateen123 explică (pentru mihai69):

Mie imi apare cand scriu. O sa incerc sa schimb partea aceea.

| LaurRO99 a răspuns:

NU exista acest blog, am cautat de mai multe ori si nu am gasit, imi cer scuze dar mai incearca sa inveti despre bloguri, iti urez succes!

| mihai69 a răspuns (pentru LaurRO99):

Mai bine învață să scrie (în general), altfel degeaba se chinuie.