| RockOut4ever a întrebat:

Cum vi se pare acest blog http://roxsblog.wordpress.com/?
As dori ca parerile sa le lasati la comentarii pe blog, dar lasati si un comentariu aici (ca sa va pot da puncte /fundita )

4 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Ceva mediocru. Un blog despre cărţi şi chestii de genul, la fel ca celelalte 64346328746387.
Păstrează funda şi voturile pentru cerşetori, care au ce să facă cu ele.

| DeatHPupp3t a răspuns:

Este superb. eu ador blogurile cu/pentru carti:X:X:X:X:X:X imi place mult background-ull si informatiile pe care mi le dai. desi uita-te si pe ledablog si vezi ca au mai aparuthappy poate imi fac si eu cont(daca se poate). nu prea vad ce scrie...dar e mortal.