| anonimaroz a întrebat:

Am un iubit si suntem impreuna de jumate de an. Dar de nenumarate ori am vrut sa ma despart de el,din cauza ca nu cred ca as simti atat de multe sentimente pentru el. Si cred ca nu prea il iubesc. De fiecare data cand ii spuneam sa ne despartim nu accepta asta si incerca prin toate metodele sa fim iar impreuna. Eu sincer nu vreau sa mai continui, vreau sa fiu libera. Am alte preocupari acum si nu imi este a dragoste. I-am spus si asta si nici asa nu intelege. Habar n-am ce sa fac ca sa ne despartim pe bune. As vrea sa ma ajutati cu un sfat, chiar nu stiu cum sa mai procedez.

Răspuns Câştigător
| lilianaadelina a răspuns:

Spune-i verde in fata ce simti si ca vrei sa te desparti de el
daca tine la tine ar trebui sa te lase in pacesi sa iti respecte dorita de a fii libera

1 răspuns:
| Olga12 a răspuns:

Spune-i totul direct fără a mai trage de timp.