| Elziiia a întrebat:

Am si eu o mica mare problema, sunt cu un baiat de 11 luni si ne intelegesem foarte bine pana pe la vreo 8 - 9 luni, acum nu stiu ce s-a intamplat cu el, e rece, e indiferent, imi spune mereu sa renunt eu ca el nu poate. M-a iubit stiu sigur asta pentru ca a plans de nenumarate ori in fata mea, dar acum de ceva perioada de abia imi mai raspunde la mesaje, imi spune ca el nu poate renunta la relatie dar daca vreau sa o fac eu. O spune de parca ar vrea sa ne despartim si el nu vrea sa o spuna. Habar n-am ce sa fac, cum sa procedez il iubesc foarte mult si nu as vrea sa ne despartim dar nu suport sa fie totbrece si indiferent fata de mine. Pt ca chestiile astea ma dor, daca cineca imi poate da o parere despre cum ar trebui sa procedez sau ce sa i spun sa fie ca inainte. Celui mai bun raspuns dau funda????

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Numai voi doi va puteti rezolva problema. Stati de vorba si vezi de ce se comporta asa.

| Andreeush a răspuns:

Poate are probleme in familie, sau poate sa fie o depresie. Incearca sa vorbesti cu el, sa vezi de ce se comporta asa.