| anonim_4396 a întrebat:

am un laptop acer aspire si cand pun monitorul jos (il inchid) ia imediat comanda de log off, ma refer ca eu il inchid repede ca sa nu vada mama ca stau pe laptop si ma deconecteaza de pe messenger, se poate ca atunci cand pun ecranu jos sa nu se mai inchida laptopul?

1 răspuns:
| Jameson a răspuns:

Da Se poate. Intri la desktop properties>screen saver>power> si acolo ai optiunea pentru inchiderea clapetei si selectezi ''nici o actiune''.