| Anonimatttt a întrebat:

BUna...am un nokia c3-00 si cand vreau sa vad un filmulet pe youtube imi spune sa verific setarile. ce setari ar trebui sa am ca sa mearga? Am net de la orange... celelalte aplicatii merg toate dar nu pot sa vad videoclipuri.ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Anonimatttt explică:

Pai.eu am net de la orange...si nu stiu ce setari trebuie facute...thinking

| Dragosh_8212 a răspuns:

Buna am si eu un Nokia c3. Faza cu c3-u e ca are 2G in loc de 3G si wifi-ul e mai rapid ca 2G sau 3G. Cauti acolo la Setari=>Conectivitate, sau dai Cautare Wlan cand te intreaba. Mie imi merge aproape de fiecare data.