| xxxXStefanXxxx a întrebat:

Buna!

Am un nokia C3-00 si la inceput mi-a mers internetul si cu W-LAN.si facebook si mesenger mergea tot timpu fara wifi...si mi-am bagat o optiune de la vodafone(anume:3000 minute/sms-uri, 75 nat.internat.fix si 150 \mb.luna urmatoare cand mi-am reinkarcat iarași nu mia mai mers netul nici prin wifi nici cu aia 150 mb.la optiunea cu minute scrie si de 150 mb. dar nu mai merge.cand vreau sa ma conectez cu W-lan scrie conectativa intai la pacete tate si dac e cu parola apare siguranta incorecta...nici retelele de socializare care ar trebui sa imi mearga oricand nu merg.,. nu exklud ideea ca am modificat eu pe la optiunile din tel,. dapp ce sa fac? cum trebuie sa fie setarile? ajutati-ma plss ca sa le fac cum trebuie ca sa mearga/.,.

dau funda/.

1 răspuns:
| kismacko a răspuns:

Si eu am unul si mi-a facut la fel. Dupa o vreme si-a revenit singur.Incearca sa il stingi scoatei bateria si lasa-l asa 10 minute.Sau sa resetezi informatiile de la wifi sau reinstaleaza softwarul cu Nokia Sotware Updater.