| RaoulSS a întrebat:

Am un Samsung star fara wifi si mi-am o oferta pe Orange care contine internet si doamna aceia ce mi-a pus oferta a spus ca o sa-mi mearga in 5 min dar am asteptat o ora si nu a mers si am primit acel mesaj in care scrie ca mi sa activat netul ce sa fac Funda

2 răspunsuri:
| Blagandrey a răspuns:

Salut! mergi la un centru specializat Orange si le spui angajatiilor ca doresti sa iti activezi internetul pe mobil... aceasa activare este gratuita in general dar s-ar putea sa iti ceara o taxa de 10-20 de lei.

| RaoulSS explică:

A da si daca e o oferta ce nu sa ma coste ca am vazut niste clipuri pe youtube si asa faceau aia