| Georgi99 a întrebat:

Buna am un prieten si il iubesc.Sta cu mine si se culca cu altele.Nu stiu ce sa fac sa ma despart de el? Oare ma iubeste?

2 răspunsuri:
| alissu a răspuns:

Tu ii permiti! Trebuia sa-i impui de la inceput sa nu faca lucrul acesta, iar el daca te iubea nu se culca cu altele. happy Ar trebui sa vorbesti serios sa inceteze, daca nu o face inseamna ca nu tine la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te iubeste.Si poti face ce vrei, te poti desparti sau nu de el dar sigur baiatul asta nu te iubeste.