| Iulia8659 a întrebat:

am un samsung s5230 si as vrea sa pun muzica pe el dar cand il bag cu cablu de date in calculator telefonul se incarca si nu apare nimic.

imi puteti spune dc nu merge? trebuie ceva instalat?

cel mai bun rasp primeste funda.

Răspuns Câştigător
| L7L a răspuns:

DA trebuie ceva instalat in cutia cu telefonul trebuie sa ai un CD *** il instalezi si dupa iti merge sa pui muzica sau poze...sau poti lua de pe net progamu direct. funda?

2 răspunsuri:
| Dyva a răspuns:

Pai am si eu Samsung si da trebuie instalat programu special si dupa aia o sa-ti apara la tel. si pe calculator trebuia sa aiba un sidiu de la telefon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un telefon Samsung sgh250 si am instalat programul de pe cd-ul din cutie dar tot nu merge...(si pe spatele cutiei scrie ca este si pentru modelul meu de telefon)