| Andre a întrebat:

Eu am un telefon Samsung S5230 si i-am gasit in cutia sa un cablu de date dar l-am bagat in calculator si nu merge adica apare ceva dar zice ca trebuie sa ai driver instalat eu am scris pe google driver samsung s5230 dar nu merge adica nu stiu cum sa procedez. Ma puteti ajuta cu nisthe detalii si u nsite...

2 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Pentru a intra de pe calculator in telefon iti trebuie Samsung S5230 pc suite dar nu de asta ai nevoie, conecteaza cablul de date la calc apoi la telefon pe display-ul tel iti apar cateva optiuni selecteaza data storage si se deschide cardul de memorie unde poti copia muzica, foto...

| Andre explică:

Nu apare nikic pe telefon si nici pe ecranul d ela calc ...nu apare nimic doar sus apare ca e conectat la calc adica un calculator micut... ce pot face?