| Anonim87 a întrebat:

am un telefon allview f 1x perience si nu merge sa intru pe mess. adica intru pe net pe goolge scriu la search yahoo.com, dau la messenger, imi sciriu parola si id ul iar dupa ce imi intra imi apare o eroare si scrie memorie insuficienta. Vaa rog. daca puteti sa ma ajutatibatting eyelashes E urgent! Si cum fac sa imi mearga pe youtube? Va rog muult sa ma ajutati love struck multumesc :*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu imi merge youtubesadsadsad ce naiba au? nici opera adica nu mi se conecteaza programele la netsad... dar netul asa simplu merge...ma puteti ajuta?(sadsadsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa imi iau si eu un f1 x-perience merita?

| remusmaretu a răspuns:

Stergi din fotografii, videoclipuri, muzica, programe inutile tot ce nu-ti trebuie