| americanu00334567 a întrebat:

Am un telefon cu touch screen Samsung GT-S 5320 si am o problema cu conexiunea la internet.Cand am dat *100# am dat la internet si 1 adica Activeaza gratuit internetul pe mobil si atunci mi-a aparut: Din cauza unei defectiuni, orice optiune va fi setata dupa 24 de ore si atunci am dat da mi l-am activat dar tot nu merge si am mai activat o data dar imi spune ca nu pot activa optiunea decat o data la 365 de zile si cand vreau sa intru in internet pe google etc imi apare: Service unavailable si nu se poate. Deci ce are?

1 răspuns:
| 1791997 a răspuns:

Trebuie facute setarile:
*100#>9>1>4>scrii:SAMSNUNG=dai ok si apoi scrii gt-s 5320 si vezi ceti da big grin