| JeleUUU a întrebat:

Buna am un telefon NOKIA E17 si cand intru la camera foto imi apare "Modul aparatului foto nu este gata" si la video la fel si in plus nu merge nici Bleutooth! AJUTOR va rog!

1 răspuns:
| beastboy84 a răspuns:

laughing)))) rolling on the floor)) iti zic eu care este problema e REPLICAAAAA laughing)) este dual sim nu? vezi ca acolo unde intra cartela dedesubt sau deasupra nu mai stiu sig. mai este un slot pentru SIM. de acee nu iti merg ca s-au stricat, ca na ce vrei e replica.