| cumdc a întrebat:

De ce nu imi mai merge camera foto la telefon cand intru in ea imi da eroare

3 răspunsuri:
| alex495 a răspuns:

Pentru cate detalii mi ai dat ti as recomanda sa intri la app info /camera si dai force close. ( sau cum ai tu meniul). Sau restart la telefon. Spune mi ce telefon ai, ce sistem de operare ai, daca ai umblat la sistem si ai pus custom rom sau alte chestii

| Ana0127 a răspuns:

Am pățit. șterge din telefon niște fișiere sau poze...
P.S nu ai memorie.

| ArcasuMoldovan a răspuns:

Nu stiu exact, dar stiu ca nu merge daca nu are destula baterie, vezi cata baterie aveai, daca aveai destula, atunci nu stiu.